Jakie materiały możne kleić
POXIPOL®?

POXIPOL® to klej epoksydowy. Ze względu na
jego wszechstronne zastosowanie, nie może go
zabraknąć w Twojej skrzynce z narzędziami.

POXIPOL® można nakładać na różne powierzchnie i materiały, jak metal, cement, fajans, drewno, marmur, szkło, beton, włóknocement, ceramikę, granit, porcelanę.

Jest bardzo łatwy w przygotowaniu i użyciu!

Klejem POXIPOL® można naprawiać przedmioty metalowe, w tym także wykonane z metali kolorowych, szlachetnych oraz z niektórych stopów.

POXIPOL® to szybkoschnący klej epoksydowy, niezwykle wytrzymały, odporny na działanie mechaniczne, wpływ substancji chemicznych, temperaturę. Najlepsze parametry osiąga w temperaturze pokojowej. Wytrzymuje do 120°C w zależności od zastosowania.
Przejdź do Pracowni

Klejem POXIPOL® naprawisz i dokonasz renowacji przedmiotów z cementu.

Możesz stosować POXIPOL® do naprawy i renowacji przedmiotów z cementu. Dzięki temu uzyskasz bardzo sztywne i stabilne złączenie elementów.
Przejdź do Pracowni

Za pomocą POXIPOL® możesz naprawić wyroby z ceramiki porowatej.

Możesz nałożyć POXIPOL® na ceramikę i po upływie 10 minut zostanie naprawiona w trwały i mocny sposób.
Przejdź do Pracowni

Za pomocą POXIPOL® możesz naprawić wyroby z drewna.

POXIPOL® ma doskonałe właściwości do naprawy drewna, jest łatwy w nakładaniu niczym pasta i po wyschnięciu może być pokryty farbą.
Przejdź do Pracowni

Za pomocą POXIPOL® możesz naprawić wyroby z marmuru.

POXIPOL® jest doskonałym klejem o właściwościach zbliżonych do spawu metalicznego, który ze względu na dużą penetrację, odporność i trwałość doskonale sprawdza się w materiałach takich jak marmur.
Przejdź do Pracowni

Za pomocą POXIPOL® możesz naprawić wyroby ze szkła.

POXIPOL® jest uniwersalnym klejem, którym można naprawiać szklane przedmioty, jest odporny na wodę, oleje i temperatury do 120°C w zależności od zastosowania.
Przejdź do Pracowni

Klejem POXIPOL® naprawisz przedmioty betonowe.

Siła, wytrzymałość i trwałość POXIPOL® doskonale sprawdza się przy przedmiotach betonowych. Naprawa zajmuje zaledwie 10 minut.
Przejdź do Pracowni

Klejem POXIPOL® naprawisz włóknocement.

Włóknocement to materiał wykorzystywany głównie do budowy fasad, izolacji, uszczelnienia konstrukcji. POXIPOL® nie kurczy się, nie rozszerza ani nie odkształca. Jest doskonały do takich zastosowań.
Przejdź do Pracowni

Klejem POXIPOL® naprawisz przedmioty ceramiczne.

POXIPOL® jest niezwykle odporny na uderzenia i wstrząsy. Zanim klejona powierzchnia stwardnieje, można wygładzić ją szpachelką lub nożem zanurzonym uprzednio w wodzie.
Przejdź do Pracowni

Klejem POXIPOL® naprawisz przedmioty z granitu.

POXIPOL® jest bardzo łatwy w użyciu, niezwykle stabilny i wytrzymały. Siła spojenia nie słabnie z biegiem czasu, a proces klejenia zajmuje zaledwie 10 minut.
Przejdź do Pracowni

Klejem POXIPOL® naprawisz przedmioty z porcelany.

POXIPOL® użyty do klejenia porcelany jest odporny na działanie wody, oleju napędowego, innych olejów i tłuszczów. Największą wytrzymałość osiąga w temperaturze pokojowej i wytrzymuje do 120°C w zależności od zastosowania.
Przejdź do Pracowni

Zobacz, co można skleić naszym klejem w Pracowni POXIPOL®

Chcesz nam opowiedzieć,
co skleiłeś klejem POXIPOL®
?
Prześlij nam filmik albo zdjęcia, opowiedz, jak to zrobiłeś, a my je opublikujemy.
Jak to zrobić?
To bardzo proste. Nagraj, jak wykonujesz naprawę i wyślij nam filmik mailem z tematem: „Używam POXIPOL®”, podaj swoje dane kontaktowe. Po zatwierdzeniu przez naszych ekspertów filmik zostanie opublikowany z Twoim imieniem na naszej stronie i w mediach społecznościowych.
Email: poxipol@poxipol.com.pl